איטום גגות ביריעות PVC

כיום מקובל לבצע איטום גגות ביריעות PVC, המהוות בעצם מערכת תרמופלסטית שלמה. מדובר ביריעות רחבות וגמישות, העמידות בפני קרינת קרני UV ומהוות פתרון מצוין לאיטום ובידוד גגות.

קצת על יריעות PVC

  • יריעות ה-PVC מגיעות בשלל צבעים, כשלרוב השימוש שנעשה הוא בצבעים רכים ובראשם לבן.
  • העובי המינימלי של היריעות הוא 0.5 מ"מ.
  • איטום גגות ביריעות PVC ייעשה על ידי קבלני איטום מוסמכים אשר עברו הסמכה ייחודית בכל הנוגע לאיטום באמצעות חומר ה-PVC.
  • מערכת יריעות ה-PVC משמשת לאיטום של גגות בטון ישנים וחדשים, גגות הנחשבים "קלים" העשויים פנלים מבודדים ואיסכורית, איטום בריכות מי שתייה וכיבוי אש, בריכות שחייה, מרפסות, משטחים תת קרקעיים ואף איטום של יסודות בנייה וקרקע.
  • יריעות ה-PVC עומדות בתו התקן הישראלי ISO 9002.   

יתרונות איטום גגות ביריעות PVC

ליריעות ה-PVC המשמשות לאיטום גגות ושאר חלקים במבנה מספר יתרונות מובהקים: ליריעות הלבנות אין כל צורך בסיוד והלבנה מידי שנה, היריעות ניתנות לעיבוד ולגימור מושלמים, הן בעלות יכולת עמידות בתנאי מזג אוויר קשים ובכללם עמידות רבה לתנאי מזג האוויר בישראל, הן עמידות בפני חומרים כימיקלים שונים, ויש להן יכולת גמישות ואלסטיות גבוהה לעומת חומרים איטום אחרים, המקנה אפשרות ליישור היריעות על סדקים ותפרים בגג ועוד.

אופן יישום יריעות ה-PVC הנפוץ ביותר, הוא בהנחה חופשית של היריעות על פני שטח הגג. חיבור כל יריעה ויריעה נעשה באמצעות המסה בחום וזאת לאחר שכל היריעות עצמן כבר מקובעות לתשתית הגג בהיקפן החיצוני אל המעקות.

אין ספק כי איטום ביריעות PVC הוא אחת משיטות האיטום הטובות ביות שקיימות, שיטה שכאשר מיושמת על ידי אוטמים מוסמכים ומנוסים כמו צוות האוטמים של א.מ פתרונות לגגות - מבטיחה גג אטום באופן מלא - למשך שנים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי איטום גגות ביריעות PVC - צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ