איסכורית מבודדת לקירוי גגות

איסכורית, מבודדת או לא מבודדת, משמשת היום גם לייצור גגות קלים. טכניקה זאת של קירוי גגות מוכרת ומקובלת במגוון רחב ביותר של מבנים - גדולים וקטנים כאחד: מבני תעשייה ומשרדים, מפעלים, מרכזי אחסון, מרכזים מסחריים, רפתות, לולים, מבנים חקלאיים נוספים כמו סככות חקלאיות ואפילו מבני מגורים.

הבחירה בגג איסכורית מבודדת ולא בגגות העשויים מחומרים אחרים מתבססת על דרישות הלקוח (כולל דרישות כיבוי אש) וכמובן - על התקציב העומד לרשותו. רצוי מאוד לבחון את כל שיטות הקירוי הקיימות היום בשוק על יתרונותיהן וחסרונותיהן, ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המבנה שברשותכם.

גגות איסכורית בכלל וגגות איסכורית מבודדת בפרט

פתרון לקירוי גגות באמצעות לוחות פלדה ייחודיים, המקנים בידוד מלא מפני קור וחום ומגנים בצורה האופטימלית על המבנה מפני חדירת גשמים ורוחות.

שיטת יישום:

  • הרכבת גג איסכורית (לוחות פלדה) על גבי קונסטרוקציה קיימת או משודרגת:

אופציה המתאימה לגג חדש או לאחר פירוק גג ישן, המספקת גג אטום, אך אינה מספקת גג מבודד.

  • הרכבה בשיטה "גג על גג" איסכורית (לוחות פלדה) – הלוחות מורכבים על גבי גג קיים מעל פרופיל מגשר.

אופציה המתאימה לגגות ישנים עם נזילות קיימות, המספקת גג אטום, ללא צורך בפירוק גג ישן.

 * באופציה זו ניתנת אפשרות לתוספת בידוד מסוג "צמר זכוכית" בין הגג הישן והחדש, דבר שהופך את את האיסכורית למבודדת ובעצם - את הגג לכזה שתורם לבידוד מוחלט במבנה.

איסכורית (או איזכורית) מבודדת - בכל צבע שתרצו

-עובי משתנה לפי הנדרש.

-מערכות צבע וגוונים לבחירה.

התוצאה: התאמה מושלמת הן לצורת הגג והן להעדפות הלקוח. איסכורית מבודדת היא היום אחת השיטות המועדפות לקירוי מבנים שונים - והיא אכן מוכיחה את הבחירה בה מדי יום.

 א.מ. פתרונות לגגות - קירוי איסכורית 

א.מ פתרונות לגגות מתמחה בקירוי גגות באמצעות איסכורית (מבודדת או לא). לצורך ייצור כל גג איזכורית אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד העומדים בכל דרישות התקן, וההתקנה עצמה מתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים בעלי כל ההכשרות הנדרשות.

לקבלת מידע נוסף אודות קירוי גג באמצעות איסכורית מבודדת - צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

 
Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ