בידוד גגות

למה צריך בידוד גגות?

בידוד גגות הוא עבודה נדרשת לטובת שמירה על טמפרטורה נעימה בבית שלכם. ללא בידוד מתאים של הגג – הטמפרטורה בתוך הבית פנימה יכולה להיות גבוהה ב-15-10 מעלות צלזיוס מהטמפרטורה השוררת בחוץ. כשיש 0 מעלות בחוץ זה אולי לא נורא, אבל כשיש 30 מעלות בחוץ – זה יכול להיות מעיק מאוד. ובינינו – כמה פעמים קורה בישראל שבחוץ שוררת טמפרטורה של 0 מעלות?

מהו בידוד גגות?

בידוד של הגג הוא צביעתו בסיד ו/או בשכבה של צבע, על מנת שהגג לא יקלוט את קרני השמש במלוא עוצמתן. שכבת הבידוד הזאת מפחיתה את היכולת של הגג לקלוט את קרני השמש, וכך הגג מתחמם פחות והטמפרטורה בתוך המבנה נעימה עד מאוד.

מקצועיות היא מילת המפתח

כאשר מדברים על בידוד גגות, חשוב מאוד לדאוג לכך שהעבודה תתבצע על ידי אוטמים מוסמכים ומנוסים. זאת על מנת להיות בטוחים שכל השטח של הגג נצבע או מסויד, שכן מספיק קטע אחד שלא מטפלים בו נכון – כדי שהטמפרטורה בתוך המבנה תהיה גבוהה. מעבר לכך, חשוב מאוד לעשות שימוש בחומרים מבודדים איכותיים, אשר יספקו למבנה בידוד למשך כמה וכמה שנים.

א.מ. פתרונות לגגות לשירותכם

א.מ. פתרונות לגגות מתמחה בתחום של בידוד גגות ומבצעת עבודות על פי כל התקנים הנדרשים. אנו מעסיקים אוטמים מקצועיים ומוסמכים, בעלי ניסיון רב בבידוד גגות מכל הסוגים. האוטמים שלנו יגיעו אליכם, יבחנו את הגג מכל צדדיו ויציעו לכם הצעת מחיר עבור בידוד הגג בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אמינות ואיכות ללא פשרות הן מילות המפתח בעבודה שלנו, כך שכאשר אתם מזמינים מאיתנו עבודות בידוד גגות ו/או איטום גגות – אתם יכולים להיות בטוחים שגם בחורף הקרוב בבית שלכם יהיה חמים ונעים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת בידוד גגות – צרו עמנו קשר בטל’ 04-6274745 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ