פינוי אסבסט – כל מה שצריך לדעת

פינוי אסבסט – כל מה שצריך לדעת

פינוי אסבסט מתבצע היום כמעט מכל מקום בו הוא נמצא, וזאת לאור הממצאים שנתגלו בשנים האחרונות לגבי הסכנות שלו לבריאות האדם. למעשה, היום על פי החוק יש לבצע פינוי של גגות ושל מבנים העשויים אזבסט, על מנת לשמור הן על בריאות האדם והן על בריאות בעלי החיים והסביבה.

מי מבצע פינוי אסבסט?

התהליך של פינוי אזבסט מגגות, ממבנים ומשטחים פתוחים חייב להתבצע אך ורק על ידי גורמים מורשים. אחרי הכל, מדובר בהתעסקות עם חומרים רעילים ומסוכנים, וכל מי שאינו מוסמך לבצע את תהליך הפינוי מסכן את עצמו ואת הסביבה כאחד. לכן, אם מעוניינים לפנות אסבסט ממבנה, מגג או משטח פתוח, יש לפנות אך ורק לחברה אשר מוגדת כקבלן מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה בתחום של טיפול בחומרים מסוכנים בכלל ובתחום של פינוי אזבסט בפרט. רק חברה כזאת, אשר פועלת בדיוק על פי ההנחיות הברורות של המשרד לאיכות הסביבה, תוכל לבצע את הליך הפינוי בצורה מבוקרת ובטיחותית.

פינוי אסבסט

א.מ פתרונות לגגות – התמחות בפינוי אסבסט 

א.מ פתרונות לגגות מתמחה בתחום של פינוי אסבסט. החברה מוגדרת כקבלן מוסמך מטעם משרד העבודה ומבצעת את הפינוי בצורה מדויקת – ללא פגיעה באדם או בסביבה. במהלך הפינוי אנו דואגים לעטוף את לוחות החומר המסוכן בניילונים מיוחדים אשר מונעים את פיזור החומר באוויר, ומעבירים אותו לאתרי פינוי מורשים בלבד.

לא רק פינוי – גם קירוי

על מנת שלא להשאיר את המבנה חשוף ללא גג, אנו מציעים פתרונות חלופיים לגגות אזבסט. בין הפתרונות ניתן לכלול גגות איסכורית מבודדת, פנלים מבודדים ועוד. כל הפתרונות מקנים קירוי מדויק ומקצועי, אשר במידת הצורך מקנה גם איטום ובידוד מושלמים.

העבודה מתבצעת במהירות רבה, ומאפשרת לכם לחזור ולהשמיש את המבנה בתוך ימים ספורים.

פינוי אסבסט – מחירים נוחים

עבודות פינוי אסבסט שלנו מתומחרות על פי סוג העבודה, כמות החומר שצריך לפנות ועוד. לקבלת מחירי פינוי אזבסט מדויקים – את מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לספק לכם הצעת מחיר בהתאמה אישית.

לקבלת מידע נוסף אודות פינוי אסבסט ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית – צרו עמנו קשר בטל’ 09-8618180
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ