פינוי מבני אסבסט

א.מ פתרונות לגגות מספקת שירותי פינוי מבני אסבסט קטנים וגדולים, על פי נהלי המשרד לאיכות הסביבה.
החברה מנהלת ומבצעת את כל התהליך הנדרש - החל משלב הכנת תכניות עבודה לצורך פינוי אסבסט וקבלת אישורים מהמשרד לאיכות הסביבה, דרך פירוק, פינוי והטמנת אסבסט באתרי פסולת מורשים.

כמו כן, דואגת חברתנו לביצוע בדיקות מעבדה ולהגשת סיכום הפרויקט למשרד לאיכות הסביבה.

את כל העבודה הקשורה לתחום של פינוי מבני אזבסט אנו עושים תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות ובתהליך מתוכנן מראש בתיאום מלא עם הלקוח.
התוצאה: עבודה המתבצעת על פי כל דרישות התקן וחשוב מכך - עבודה המתבצעת מבלי לסכן את הסביבה. 

מדוע חשוב לדאוג לשירותי פינוי מבני אסבסט?

מבני אסבסט נבנו בארץ לפני עשרות שנים. האסבסט היה אז חומר זמין וזול, ולא ידעו מהן ההשלכות שיכולות להיות לבנייה באמצעותו. היום, לאחר שבוצעו מחקרים בנושא יודעים, שהאסבסט הוא חומר רעיל שיכול להזיק מאוד לבריאות האדם ולסביבה. לכן, על פי החוק מחויב כל מי שבבעלותו מבנה אסבסט או מבנה שכולל חלקים העשויים מחומר זה - לפנותו מהשטח או לדאוג להחלפת החלקים העשויים מאזבסט לחלקים העשויים מחומרים אחרים. כמובן, שהעבודה של פירוק אסבסט ושל פינוי מבני אסבסט מהשטח צריכה להתבצע אך ורק על ידי חברה המוסמכת לכך, ואשר יש ברשותה את כל האישורים לטיפול בחומרים מסוכנים בכלל ובאזבסט בפרט.
 
טיפול במבנים בעלי גגות אסבסט

לאחר סיום התהליך של פינוי מבני אסבסט, תרצו בוודאי להחליף את גג האסבסט בגגות קלים. אנחנו ב-א.מ פתרונות לגגות נשמח לספק לכם גם את השירות הזה - אשר יאפשר לכם להמשיך להשתמש במבנה מבלי לעכב את עבודתכם. אנו מציעים שירותי חיפוי גגות באמצעות איסכורית מבודדת, פנלים מבודדים וחומרים נוספים, המבטיחים לכם מבנה מקורה, אטום ומבודד לגמרי. גם עבודות הבנייה מתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים, על מנת שתוכלו ליהנות מתוצאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר - בהתחייבות.

הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע אליכם, לבחון את המבנה ואת השטח ולהמליץ על פתרונות הקירוי המתאימים ביותר לצורכיכם ולתקציבכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי פינוי מבני אסבסט מקצועיים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 תהליך פינוי מבני אסבסט

הסיבות שבגללן מתקבלת החלטה להחליף גג ו/או קיר אסבסט יכולות להיות שונות: דאגה לבריאות, רצון לשדרג לגג יפה ואסטטי, דרישה לגג מבודד, קיימות נזילות במבנה, שדרוג מבנה לצורכי השכרה, פינוי שטח ממבנה ישן שמיועד להריסה ועוד.

כשמתקבלת ההחלטה בנושא, צריכה להיות... המשך לקרוא

 

גגות ובטיחות

עבודת קירוי/חיפוי מבנים והחלפה או איטום גגות דורשת מקצועיות רבה ובתוכה הדרישה מכל עובד ועובד להקפיד על כללי הבטיחות. אי ציות לכללי הבטיחות הן של העובדים עצמם ולבטח של הקבלנים וקציני הבטיחות מהווה... המשך לקרוא

× תכתבו לנו ווטסאפ