פירוק אסבסט

פירוק אסבסט – עבודה למומחים בלבד

פירוק אסבסט הוא עבודה חיונית ביותר אשר צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיש ברשותם את כל הרישיונות הנדרשים לעבודה עם חומרים חדשים. זאת משום שאזבסט הוא חומר מסוכן ביותר לבריאות האדם ולסביבה, וכל טיפול לא נכון בו עלול לגרום לכך שסיביו יתפזרו באוויר ויהוו סכנה בריאותית עצומה.

מדוע צריך לבצע פירוק אסבסט?

האסבסט הוא בעצם שמה של קבוצת חומרים סיביים המופקים מסלעים העשויים מינרלים סיליקטיים של מגנזיום ו/או של ברזל הידרידי. לחומרים אלה תכונות מועילות רבות, כמו חסינות מפני אש, חום ומים, ולכן בעבר נעשה בהם שימוש רב בתעשיות שונות, ובעיקר בתעשיית הבנייה. אחרי הכל, בנייה מחומרים אלה מניבה מבנים מבודדים לגמרי מפני חום אשר הטמפרטורה בהם נוחה תמיד, וכאלה העמידים בפני הגשם ובעצם – בפני כל פגעי מזג האוויר.

למרות התכונות הטובות של האסבסט, הרי שלפני מספר שנים נמצא, כי הסיבים שנפלטים מהאסבסט פולטים מעין אבק שמכונה “אבק אסבסט”, אבק אשר אם ייכנס למערכת הנשימה – עלול לגרום למחלות ריאה רבות כגון אסבסטוזיס וסרטן ריאות. לאור הבנה זאת, הוצא חוק במדינות רבות בעולם, לרבות ישראל, להפסיק את הבנייה באזבסט ולבצע פירוק אסבסט של כל מבנה או חלקי מבנה שנבנו ממנו.

פירוק אסבסט

איך מבצעים את עבודת הפירוק?

פירוק אסבסט חייב להתבצע אך ורק על פי נהלים ברורים מאוד: יש לעטוף את חלקי המבנה העשויים אסבסט בניילון עבה במיוחד, אשר ימנע את פיזורם של סיבי החומר באוויר. כמו כן, יש לדאוג לפנות את חלקי המבנה לאתרי פינוי מורשים בלבד המוסמכים לטפל באזבסט. מי שמורשה לבצע את הפירוק עצמו הם רק אנשים אשר עברו הסמכות מיוחדות לטיפול בחומרים מסוכנים בכלל ובאסבסט בפרט, ואשר יש ברשותם את כל הציוד הנדרש על מנת להגן על עצמם ועל הסביבה.

א.מ. גגות – פירוק אסבסט על פי התקן

א.מ. פתרונות לגגות מתמחה בתחום של פינוי אסבסט על פי כל תקני המשרד לאיכות הסביבה. החברה מפנה מבני אסבסט שלמים וחלקי מבנים מאתרים שונים בכל חלקי הארץ, ומספקת שירותי פירוק אסבסט לחברות בנייה, לבעלי מבנים, לוועדי בתים וללקוחות פרטיים. עבודת הפירוק מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בהתחייבות לפינוי החלקים המסוכנים בכללותם. בנוסף לשירותי פירוק אסבסט מקצועיים מספקת החברה שירותי חיפוי מבנים מקצועיים באמצעות חומרים תקניים ואיכותיים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי פירוק אסבסט צרו עמנו קשר בטל’ 09-8618180 או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.  

 

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ