א.מ פתרונות לגגות מספקת שירותי פירוק ופינוי אסבסט קטנים וגדולים, על פי נהלי המשרד להגנת הסביבה.
החברה מנהלת ומבצעת את כל התהליך הנדרש – החל משלב הכנת תכניות עבודה לצורך פינוי אסבסט וקבלת אישורים מהמשרד להגנת הסביבה, דרך פירוק, פינוי והטמנת אסבסט באתרי פסולת מורשים.
כמו כן, דואגת חברתנו לביצוע בדיקות מעבדה ולהגשת סיכום וסגירת היתר מול משרד להגנת הסביבה.
את כל העבודה הקשורה לתחום של פינוי אסבסט אנו עושים תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות ובתהליך מתוכנן מראש בתיאום מלא עם הלקוח.

פינוי אסבסט

הסיבות שבגללן מתקבלת החלטה להחליף גג ו/או קיר אסבסט יכולות להיות שונות: רצון לשדרג לגג ו/או קיר יפה ואסטטי, דרישה לגג מבודד, קיימות נזילות במבנה, שדרוג מבנה לצורכי השכרה, פינוי שטח ממבנה ישן שמיועד להריסה וכמובן דאגה לבריאות.
מבני אסבסט נבנו בארץ לפני עשרות שנים. האסבסט היה אז חומר זמין וזול, ולא ידעו מהן ההשלכות שיכולות להיות לבנייה באמצעותו. היום, לאחר שבוצעו מחקרים בנושא, יודעים, שאסבסט הוא חומר מסוכן שיכול להזיק מאוד לבריאות האדם ולסביבה.

לכן, לחלק מהעסקים באו בדרישה להחליף את האסבסט שבמבנה. למרות שאין הנחייה גורפת להחליף את כל האסבסט, קיימת המלצה לפינוי אסבסט ממבנים.
כשמתקבלת ההחלטה לפנות אסבסט, צריכה להיות הבנה שקיימים חוקים מאוד ברורים לעניין תהליך ביצוע פינוי אסבסט. בשלב זה חייבים לבחור חברה שמורשית על ידי המשרד להגנת הסביבה לביצוע פינוי אסבסט צמנט. חברה זו תוביל את כל התהליך, משלב ההגשה להיתר לפינוי אסבסט מול משרד להגנת הסביבה, דרך ביצוע פינוי אסבסט על פי הנחיות של משרד להגנת הסביבה ותוך שמירה על כללי בטיחות לעבודה בגובה. לאחר פירוק מבנה האסבסט, יש חובה לפנות את הפלטות האסבסט צמנט הנ"ל להטמנה באריזות יעודיות, באתרי הטמנה מורשים. מבצעים ניתור אוויר במקום הפירוק, לפי הדרישה שהתקבלה בהיתר ממשרד להגנת הסביבה. עם קבלת תוצאות בדיקות המעבדה לניתור האוויר, החברה תגיש דו"ח מסכם למשרד להגנת הסביבה כתהליך להשלמת עבודה של פירוק ופינוי אסבסט.

החלפת גג אסבסט

תהליך החלפת גג אסבסט הוא תהליך שמתבצע במבנים בהם יש צורך בהמשך שימוש. בתחילתו של התהליך להחלפת גג אסבסט נבחר הקירוי הנדרש כמו פנל מבודד (איסכורית מבודדת), איסכורית, אונדולין עם רמות בידוד שונות. החלפת גג אסבסט מתבצע לפי כל הדרישות של משרד להגנת הסביבה. בהמשך לפירוק אסבסט מתחיל תהליך של הרכבת גג חדש. הרכבת גג חדש עם חומר קירוי שנבחר מתבצע לפי שיטת העבודה המתאימה לחומר הנבחר. ביצוע גמר עבודה עם אביזרי סגירה וקצה מתוצרת הבית, ממפעל משוכלל וחדיש של א.מ פתרונות לגגות. עם דיוק ומהירות שאין לה מתחרים. עבודות הקירוי מתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים, על מנת שתוכלו ליהנות מתוצאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

פינוי אסבסט מחיר

פינוי אסבסט מחיר נקבע לפי הרבה מאוד פרמטרים: סוג מבנה, גובה, גודל שטח שמיועד לפינוי אסבסט, סוג אסבסט, מיקומו של האסבסט, מיקום גאוגרפי של המבנה ועוד הרבה פרמטרים נוספים. לכן לרוב הצעת מחיר לפינוי אסבסט מחיר תינתן בהמשך לביקור בשטח המבנה המיועד לפינוי. הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע אליכם, לבחון את המבנה לפינוי ואת השטח ולהמליץ על פתרונות המתאימים ביותר לצורכיכם ולתקציבכם.

מאמרים אחרונים

גגות אונדולין

מערכות האונדולין HR עמידות ואטומות מפני מים וקרינה. מערכות אלו אינן דורשות תחזוקה והן מאושרות וידידותיות לסביבה. המערכות

קרא עוד »

גג PVC

חלק חשוב בעבודה נכונה על מבנה חדש ו/או על מבנה העובר חיפוי / קירוי ושדרוג מחדש, הוא בהענקת

קרא עוד »

לייעוץ מקצועי

050-5950024

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם