פינוי אסבסט

א.מ פתרונות לגגות מספקת שירותי פינוי מבני אסבסט קטנים וגדולים, על פי נהלי המשרד לאיכות הסביבה.
החברה מנהלת ומבצעת את כל התהליך הנדרש - החל משלב הכנת תכניות עבודה לצורך פינוי אסבסט וקבלת אישורים מהמשרד לאיכות הסביבה, דרך פירוק, פינוי והטמנת אסבסט באתרי פסולת מורשים.

כמו כן, דואגת חברתנו לביצוע בדיקות מעבדה ולהגשת סיכום וסגירת היתר מול משרד להגנת הסביבה.

את כל העבודה הקשורה לתחום של פינוי אסבסט אנו עושים תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות ובתהליך מתוכנן מראש בתיאום מלא עם הלקוח.
התוצאה: עבודה המתבצעת על פי כל דרישות התקן וחשוב מכך - עבודה המתבצעת מבלי לסכן את הסביבה. 

מדוע חשוב לדאוג לשירותי פינוי אסבסט?

מבני אסבסט נבנו בארץ לפני עשרות שנים. האסבסט היה אז חומר זמין וזול, ולא ידעו מהן ההשלכות שיכולות להיות לבנייה באמצעותו. היום, לאחר שבוצעו מחקרים בנושא, יודעים, שאסבסט הוא חומר מסוכן שיכול להזיק מאוד לבריאות האדם ולסביבה. לכן, לחלק מהעסקים באו בדרישה להחליף את האסבסט שבמבנה. למרות שאין הנחייה גורפת להחליף את כל האסבסט, קיימת המלצה להחליף אסבסט לחומרים אחרים כמו פנל מבודד, איסכורית או פח גלי, לפי הצורך ודרישה. חשוב מאוד, שעבודה של פינוי אסבסט תתבצע אך ורק על ידי חברה המוסמכת לכך ואשר יש ברשותה את כל האישורים לביצוע עבודת פינוי אסבסט.

פינוי אסבסט מחיר

פינוי אסבסט מחיר נקבע לפי הרבה מאוד פרמטרים: סוג מבנה, גובה, גודל שטח שמיועד לפינוי אסבסט, סוג אסבסט, מיקומו של האסבסט, מיקום גאוגרפי של המבנה ועוד הרבה פרמטרים נוספים. לכן לרוב הצעת מחיר לפינוי אסבסט מחיר ינתן בהמשך לביקור בשטח המבנה המיועד לפינוי. אך קיימים מקרים שבהם מוכר המבנה לחברה ולפינוי אסבסט מחיר ינתן כמחיר לחבילה הכוללת את כל התהליך. במידה ולאחר פינוי אסבסט המבנה ממשיך את תפקידו יהיה צורך בהרכבת גג / קיר מחומרים שעונים על הצרכים של הלקוח והמקובלים בשוק.

אנחנו ב-א.מ פתרונות לגגות נשמח לספק לכם גם את השירות הזה - אשר יאפשר לכם להמשיך להשתמש במבנה מבלי לעכב את עבודתכם. אנו מציעים שירותי קירוי גגות באמצעות פנל מבודד (איסכורית מבודדת) וחומרים נוספים כמו איסכורית, פח גלי, המבטיחים לכם מבנה מקורה, אטום ומבודד לפי הצורך והדרישה. גם עבודות הבנייה מתבצעות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים, על מנת שתוכלו ליהנות מתוצאות בסטנדרטים הגבוהים ביותר - בהתחייבות.

הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע אליכם, לבחון את המבנה לפינוי ואת השטח ולהמליץ על פתרונות המתאימים ביותר לצורכיכם ולתקציבכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי פינוי מבני אסבסט מקצועיים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 תהליך פינוי מבני אסבסט

הסיבות שבגללן מתקבלת החלטה להחליף גג ו/או קיר אסבסט יכולות להיות שונות: דאגה לבריאות, רצון לשדרג לגג יפה ואסטטי, דרישה לגג מבודד, קיימות נזילות במבנה, שדרוג מבנה לצורכי השכרה, פינוי שטח ממבנה ישן שמיועד להריסה ועוד.

כשמתקבלת ההחלטה בנושא, צריכה להיות... המשך לקרוא

 

גגות ובטיחות

עבודת קירוי/חיפוי מבנים והחלפה או איטום גגות דורשת מקצועיות רבה ובתוכה הדרישה מכל עובד ועובד להקפיד על כללי הבטיחות. אי ציות לכללי הבטיחות הן של העובדים עצמם ולבטח של הקבלנים וקציני הבטיחות מהווה... המשך לקרוא

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ