איטום גגות

א.מ פתרונות לגגות מציעה פתרונות איטום גגות עבור גגות קיימים וחדשים.

באילו מקרים מתאימה טכניקה של איטום בעזרת יריעות PVC לגג?

לכל צורת איטום יש את היתרון שלה. איטום בעזרת יריעותPVC לגג מספק אופציה טובה במקרים שבהם שדרוג או שיפוץ של גג מחייב השקעה כספית גדולה. למשל, כשיש צורך ליצור שיפוע של הגג, ולשם כך נדרש להחליף את הגג או לשנות את הקונסטרוקציה שלו. 

ברוב המקרים מתאפשר לתת מענה לבעיה בעזרת איטום באמצעות יריעות PVC לגג, וזאת מבלי שנזדקק להשבית את בית העסק. מרכיב שחשוב לקחת אותו בחשבון בעלויות השגורות של איטום הגג. חובה שביצוע איטום בעזרת יריעות PVC לגג תעשה על־ידי צוות גגנים מקצועיים שמתמחים באיטום בעזרתPVC . בשיטת הקירוי באמצעות PVC יש חשיבות לשים לב לדקויות, למשל שעבודות הגמר יתבצעו בצורה נכונה, תוך הקפדה בשימוש באביזרים נכונים.

יריעות PVC לגג מחיר

כשדנים בשאלת יריעות PVC לגג מחיר – סוגיה זו נקבעת כפונקציה של סוג יריעת ה-PVC שנבחר, שטח הגג וכמובן אביזרי גמר־קצה, שנדרשים לביצוע השלמת העבודה. את החומרים הנדרשים לצורך איטום גגות ובידוד גגות אנו מקבלים מספקי חומרי הגלם המובילים והאיכותיים בישראל.

מהן יריעות PVC, ומדוע מומלץ לבחור בהן?

כיום מקובל לבצע איטום גגות באמצעות יריעותPVC , שמשמשות כמערכת טרמו־פלסטית שלמה. מדובר ביריעות רחבות וגמישות, שעמידות בפני קרני ה-UV, ומשמשות פתרון מצוין לאיטום ולבידוד גגות.

קצת על יריעות  PVC

  • יריעות ה-PVC מגיעות בשלל צבעים, כשלרוב נעשה שימוש בצבעים רכים, ובעיקר בצבע הלבן.
  • איטום גגות ביריעות PVC ייעשה על־ידי קבלני איטום מוסמכים, אשר עברו הסמכה ייחודית בתחום של איטום באמצעות חומר ה-PVC. 
  • מערכת יריעות ה-PVC משמשת לאיטום של גגות בטון ישנים וחדשים, לגגות קלים שעשויים מפנלים מבודדים ואיסכורית. מערכת יריעות ה-PVC משמשת לאיטום מאגרי כיבוי אש, מאגרי מים שונים, לבריכות שחייה, למרפסות, למשטחים תת־קרקעיים, ואף לאיטום של יסודות בנייה וקרקע.

יתרונות איטום גגות ביריעות  PVC

ליריעות ה-PVC, אשר משמשות לאיטום גגות ולאיטום של שאר חלקים במבנה, יש מספר יתרונות מובהקים: 

  • מאפשרות מתן פתרון במקרים בהם שיטות אחרות לאיטום כשלו.
  • בעלות יכולת עמידות בתנאי מזג אוויר קשים, ובכללם עמידות רבה בתנאי מזג האוויר בישראל.
  • עמידות גבוהה במיוחד בפני חומרים כימיקליים שונים.

אין ספק שאיטום באמצעות יריעות PVC הוא אחד משיטות האיטום הטובות ביותר. מדובר בשיטה שמבטיחה גג אטום באופן מלא למשך שנים, בתנאי כמובן שהאיטום נעשה על־ידי צוות אוטמים מוסמכים ומנוסים, כמו צוות האוטמים של חברת א.מ פתרונות לגגות.

יריעות PVC לגג ושילובים

מגוון הפתרונות שיש באפשרותנו להציע כקבלן גגות ללקוחותינו הוא עצום. למשל, נוכל להציע גם הרכבת גג פנל מבודד, גג איסכורית וכן מגוון שילובים של פתרונות. אנו מתמקדים בראש ובראשונה בהבנה ובניתוח של הבעיה, כאשר המטרה שלנו היא לספק ללקוח פתרון אמיתי, שיהיה מותאם ביותר לצורך שלו.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי איטום גגות ביריעות PVC לגג – צרו איתנו קשר טלפוני או פנו אלינו דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים אחרונים

גגות אונדולין

מערכות האונדולין HR עמידות ואטומות מפני מים וקרינה. מערכות אלו אינן דורשות תחזוקה והן מאושרות וידידותיות לסביבה. המערכות

קרא עוד »

גג PVC

חלק חשוב בעבודה נכונה על מבנה חדש ו/או על מבנה העובר חיפוי / קירוי ושדרוג מחדש, הוא בהענקת

קרא עוד »

לייעוץ מקצועי

050-5950024

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם