יריעות PVC לגג

א.מ פתרונות לגגות מציעה פתרונות איטום גגות עבור גגות קיימים וחדשים.

מדוע ומתי איטום בעזרת יריעות PVC לגג מתאים

לכל צורת איטום יש את היתרון שלה. איטום בעזרת יריעותPVC  לגג נותן אופציה טובה במקרים שבהם שידרוג / שיפוץ של הגג דורש השקעה כספית גדולה לצורך החלפת גג  ו/או שינוי קונסטרוקציה ליצירת שיפוע נדרש. איטום בעזרת יריעות PVC לגג ברוב המקרים מתאפשר ללא השבתת עסק, שזה דבר שצריך לקחת בחשבון לעלות איטום הגג. ביצוע איטום בעזרת יריעות PVC לגג חייב להתבצע על ידי צוות גגנים מקצועי לאיטום בעזרת PVC. לשיטת קירוי ב-PVC יש דקויות משלה, עבודות גמר – קצה חשוב שיתבצעו בצורה נכונה, תוך הקפדה בשימוש באביזרים נכונים. יריעות PVC לגג מחיר נקבע כפונקציה של סוג יריעת PVC לגג שנבחרה, שטח של הגג וכמובן אביזרי גמר –קצה נדרשים לביצוע השלמת העבודה. את החומרים בהם אנו משתמשים לצורך איטום גגות ובידוד גגות אנו מקבלים מספקי חומרי הגלם המובילים והאיכותיים בישראל, והם עומדים בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים, הצוות המבצע עבודת PVC תמיד יהיה בעל ניסיון לביצוע איטום בעזרת יריעות PVC לגג ואביזרי גמר – קצה אנו מייצרים לעצמינו במפעל בית שלנו תוך התאמה מאוד טובה לשטח העבודה ובאספקה שוטפת, מה שמבטיח ללקוחותינו ביצוע עבודה איכותי ומהירה.

יריעות PVC לגג מחיר

כשאנו באים לתת הצעת מחיר ללקוח ובגלל שאנו קבלן גגות ובידינו מגוון רב של פתרונות כמו הרכבת גג פנל מבודד, גג איסכורית, גג פח גלי ומגוון שילובים שלהם, אנו מתמקדים קודם כל בבעיה שקיימת ללקוח. חשוב לנו לתת ללקוח פתרון אמיתי והכי הכי מתאים לו לפתרון הבעיה. קיימים מקרים שלקוח ירצה לעשות איטום גג בעזרת יריעות PVC לגג, אך אנו נמליץ על שיטת קירוי אחרת ויש מקרים שיהיו ההפוכים לזה, הלקוח רצה לעשות גג פנל מבודד ואנו נמליץ על שיטת קירוי ביריעות PVC לגג.

יריעות PVC לגג מחיר זה משהו שנקבע מתוך נגזרות של הרבה פרמטרים, אנו פורסים מפני הלקוח את הפרמטרים ועוזרים לו לעשות את כל הנגזרות כדי לקבל החלטה נכונה לבחירת קירוי מתאים לו.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי איטום גגות ו/או בידוד גגות - צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

איטום גגות ב-PVC

איטום גגות בעזרת יריעות PVC מהווה שימוש במערכת תרמופלסטית. אותן יריעות רחבות וגמישות עמידות בפני קרינה קרני UV. יריעות ה-PVC מגיעות בשלל צבעים כשלרוב השימוש שנעשה הוא... המשך לקרוא

 

בחירת שיטת איטום גגות ובידוד גגות

חלק חשוב בעבודה נכונה על מבנה חדש וכזה העובר חיפוי/קירוי ושדרוג הוא בהענקה למבנה איטום גגות רחב ומקיף. איטום הגג בצורה נכונה ומושכלת מונע... המשך לקרוא

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ