חיפוי מבנים פח גלי / פנלים / איסורית

חיפוי מבנים הוא תחום התמחותה של חברת א.מ פתרונות לגגות.  
החברה מציעה מגוון פתרונות חיפוי, המתאימים לכל תקציב ועיצוב:

אנו מבצעים בצורה מקצועית ביותר פרויקטים של חיפוי מבנים קיימים וחדשים מכל הסוגים, לרבות קניונים, מרלו"גים, לולים, רפתות, האנגרים, מבני ציבור ואחרים.

פח גלי

חיפוי מבנים בפח גלי

פח גלי הוא אחד החיפויי מבנה הנפוצים. חיפוי מבני בפח גלי היא שיטה המשלבת יכולת יצירת איטום חזיתות המבנה תוך אפשרות לדקורציה של המבנה. האדריכלית יכולים על ידי משחק של גווני פח גלי ליצור מראה אסטטי. הקו המודרני מוביל מאוד חזק את הפח הגלי בחיפויי המבנה. שיטת חיפוי מבנה בפח גלי מאפשרת לשדרג מבנה ישן למודרני חדשני, תוך זמן קצר והשקעה כספית סבירה.

פח גלי מחיר

ממה מורכב מחיר של עבודת חיפוי מבנה בפח גלי:

  • עובי הפח הגלי.

העוביים הנפוצים הם 0.5 מ"מ , 0.6 מ"מ , 0.75 מ"מ.

  • מערכת צבע נבחרת.
  • הגוון הנבחר מתוך מגוון רב של גוונים הקיימים.
  • מוצרי גמר - קצה
  • צורת המבנה, גודל המבנה ומיקומו הגיאוגרפי.

חיפוי מבנה בפח גלי מחירו יהיה זול משמעותית מחיפוי בפנלים מבודדים או בקסטות למיניהן. אך באם אין צורך בתכונות של פנל מבודד או קסטות, מקומו של חיפוי בפח גלי הוא מכובד ולגיטימי.

חיפוי מבנים – איכות חומרים

פח גלי מחירו נגזר מאיכות החומרים שבהם משתמשים. עבודות החיפוי שלנו מתבצעות תוך כדי שימוש בחומרים איכותיים בלבד. כל החומרים מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום, ועומדים בכל דרישות התקן הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות. עבודות שלנו מתבצעות על ידי צוותים של עובדים המקצועיים והמתמחים בתחום החיפוי. בעבודות חיפוי מבנה נדרשים גם לא מעט אביזרים לגמר מושלם של העבודה. כל האביזרי גמר – קצה מיוצרים במפעלינו בהתאמה מושלמת לכל פרויקט ובזמני אספקה המהירים ביותר, מה שגורם לביצוע פרויקט בצורה יעילה ומהירה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא חיפוי מבנים - צרו עמנו קשר בטל' 052-6708884 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם

 
Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ