מחסן פנל מבודד הוא התפרון האידיאלי לאחסון בחצר

ליין חדש של מחסנים מספק מענה לאנשים שמחפשים פתרונות לשטחי חוץ. מדובר במוצר מתקדם של מחסן פנל מבודד בעל יתרונות רבים, שיכול לשמש למטרות שונות בשטחים חקלאיים או בחצרות הבתים.
חברת א.מ פתרונות לגגות היא יצרנית ישראלית של מחסנים מפנלים מבודדים, וקניית המוצר מהחברה תזכה אתכם במחירים ללא פערי תיווך.

מה זה 'פנל מבודד'?

מדובר בחומר שעשוי משתי שכבות של פח מגולוון וצבוע, וביניהן חומר מבודד.
הפנל המבודד משמש להקמת מבנים בבנייה קלה, וידוע כבעל יתרונות רבים.

יתרונות להקמת מחסן פנל מבודד:

  • שם המוצר מספק את מרכיב היתרון הראשון – בידוד. מדובר ברמת בידוד גבוהה ביותר, שמגנה מפני קרינת השמש והחום, רטיבות, רעשים ופגעי מזג אוויר נוספים. יתרון זה חשוב למדי בארץ ים-תיכונית כשלנו, שידועה בחודשי קיץ לוהטים לצד ימים מרובי גשמים.
  • מודולריות שמאפשרת התאמת הפנלים לצורך – ערכות מגיעות במידות למחסני סטנדרט, אך קיימת אפשרות להזמין מחסן בכל מידה לפי צורכי הלקוחות. בנוסף, אפשר להזמין תוספת חלונות, וכן לשדרג את הדלת הסטנדרטית לדלת אטומה. כך יכול לשמש המחסן כמחסן לכלי עבודה, ציוד חקלאי, מבנה למשרד, חדר עבודה ועוד.
  • מבנה נייד ובעל משקל קל יחסית – נתונים אלה מאפשרים הרכבה פשוטה, מהירה וכמעט בכל מקום, בתנאי שהוכן משטח מפולס מראש להתקנת המחסן.
  • מבנה יציב שנשמר לאורך זמן – מחסן מתכת מגלוון שמראהו יישמר לאורך זמן. כמו כן, מדובר בהרכבה על מסילות ועל בסיס פנל מחומרי גלם חזקים, שישמרו על יציבות המבנה. לא נדרשת עבודת תחזוקה לשימור המבנה.

מוזמנים להרכיב לעצמכם מחסן מתכת לגינה או לשטח חקלאי על פי צורך

כאמור, מדובר בתוצרת מקומית - כחול-לבן, ולכן תוכלו להגיע פיזית למפעל במתחם " מפעלי גרנות", להתייעץ ולהזמין את המידות מתוך גדלים סטנדרטיים או על פי התאמת מידות באופן אישי. להלן מגוון מידות של מחסני סטנדרט: 

 

מחסני הסטנדרט מגיעים עם גג משופע בגובה של 2.2 מטרים ועד 2.3 מטרים.

קיימת אופציה להזמין מידה של מחסן מתכת לפי דרישת הלקוח. מוזמנים להתייעץ איתנו להתאמת המחסן לצרכים שלכם.   

הקמת מחסן בהזמנת מתקין או בעצמכם

אפשרי לרכוש סט להרכבת מחסן פנל מבודד ישירות מהחברה ולהרכיב אותו בעצמכם לאחר שתקבלו מאיתנו הדרכה מקצועית במעמד הרכישה, ויש אפשרות לתאם איתנו התאמה של מחסן מתכת למידות הנדרשות, ולהזמין מתקין מקצועי מטעמנו להתקנה.

במקרה שבחרתם בהרכבה עצמית תוכלו לאסוף את הפנלים, המסילות והחומרים הנוספים בעצמכם מהמפעל, או לבחור באספקת חומרי הגלם בהובלת החברה.

שלבי בניית מחסן מפנל מבודד

אם בחרתם להרכיב בעצמכם את המחסן, הנה הסבר כללי המתאר את שלבי בניית מחסן מפנל מבודד. חשוב לציין שמדובר בשלבים כללים בלבד, ולצורך התקנת המחסן כפינת אחסון או חלל עבודה בחצר, יש לפנות אלינו לקבלת הדרכה מדויקת.

  • בדיקת צרכים – שלב זה הוא השלב הראשוני, ובו נמליץ שתבררו מהו הצורך שלשמו אתם מבקשים להקים מחסן פנל מבודד. האם המחסן ישמש לצורכי אחסון בלבד, כמו כלי עבודה, או אולי ישמש לצורך נוסף של משרד.
  • קביעת מיקום – יש לשקול מהו האזור המיטבי להקמת המבנה מבחינת נוחות הגישה, מרחב להנחת המבנה המודולרי, האפשרות לשטח את הקרקע באזור זה ועוד. קיימת אפשרות להתקנת במת עץ במקומות שבהם אין רצפת בטון, השטח אינו מפולס או נדרשת הגבהה.
  • התייעצות עם אנשי מקצוע – אחרי שאספתם מידע ראשוני, מומלץ לפנות אלינו ועל בסיס מידע זה נוכל להמליץ על המידות (מידות מחסן סטנדרט או על פי הזמנה מותאמת אישית).
  • רכישת סט מלא להרכבה עצמית
  • קבלת הדרכה להתקנה בעצמכם

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו – א.מ פתרונות לגגות – אלכס 052-6708884

 

מחסן פנל מבודד תהליך הרכבה (גינה בית פרטי על גבי רצפת בטון):

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ