מוצרי פח מכופפים מובייל

חברת א.מ פתרונות לגגות בעלת ותק רב שנים בתעשיית הבנייה הקלה. בבעלותנו מפעל מתקדם לכיפוף פחים, שמתמחה בכיפוף פחים באורכים של עד 4 מטרים ובמידות עובי של עד 2.5 מ"מ. 

פח הוא חומר פופולארי בענף הבנייה בעיקר בשל תחשיב של השקעה מול תועלת. המוצר מספק מענה איכותי לרוב סוגי הבנייה הקלה, ובהשוואה לחומרי מתכת אחרים אינו יקר.

מוצרי פח לגגות וקירות פנלים מבודדים

בבנייה מפנל מבודד המרכיב המרכזי בבנייה הוא הפנל עצמו. אולם ללא מוצרים נלווים בלתי אפשרי לסיים את הפרויקט. להשלמת העבודה נדרשים אביזרים שונים, כמו: סוגר־פנל, סוגר־מרזב פנל, פינות פנים, פינות חוץ, תעלות ועוד.

מוצרי פח לגגות רעפים ושינגלס

להתקנת גגות רעפים, שנפוצים מאוד בענף הבנייה, או גגות שינגלס נדרשים לא מעט אביזרי גמר וקצה. מוצרי הפח המכופפים לרעפים ולשינגלס מגיעים לרוב בשלושה גוונים סטנדרטיים: מגולוון, לבן וקרם. אנו מייצרים מגוון רחב של אביזרי גמר וקצה סטנדרטיים לגגות רעפים ושינגלס: פח מעל הרף, פח לשינגלס, פח צד, פח גיבל, פח הלבשה, פח שבר, פח הפרדה ועוד.

מרזב לפנל מבודד

אנו מייצרים סוגים שונים של מרזבים לתעשיית הבנייה. מרזב הוא מוצר נלווה בתהליך הבנייה, וכל סוג של עבודת קירוי גג לא תהיה מושלמת בלעדיו. כך הפך מוצר זה למרכיב עיקרי וחשוב בעבודות הקירוי. המרזבים מיוצרים בכל מידה ועובי על פי צורך ותקציב של הלקוח.

מרזב לפנל מבודד סטנדרטי

מרזב לפנל מבודד מותאם לעובי הפנל. המרזב לפנל מבודד סטנדרטי מיוצר תוך מחשבה הנדסית לאיסוף ולניקוז מים, ובדגש על אסתטיקה של המוצר. אנו מספקים מרזב לפנל מבודד אשר משלב סוגר למרזב, ומיוצר מפח לבן ואסתטי.

כיפוף פחים

כיפוף פחים הוא תחום רחב בתעשייה. אנו מספקים מוצרים לתעשיית הבנייה והבנייה הקלה בפרט. המפעל של חברת א.מ פתרונות לגגות מעניקה שירותי יצור ואספקה של מוצרי פח מכופפים לכל צרכי הפרויקטים של "א.מ פתרונות לגגות", לצד אספקת מוצרים לכלל לקוחותינו.

ניתן להזמין מוצרים בכיפוף פח בהתאמה אישית ולפי מפרט ייחודי וספציפי של כל פרויקט ולכל לקוח. 

במלאי המפעל קיימים מגוון מוצרי פח סטנדרטיים לתעשיית הבנייה, שמאפשרים לנו לספק את מפרט הכמויות הנדרש לכל פרויקט בתחום באופן שוטף ומהיר.

אריזה ואספקה של מוצרי פח מכופפים

אנו מספקים מוצרי פח ארוזים בצורה מסודרת הנוחה לשינוע ואחסנה.

בחנות המפעל שלנו תוכלו להתרשם ולבחור מוצרי פח מכופפים, ולקבל הכוונה מקצועית. 

מאמרים אחרונים

גגות אונדולין

מערכות האונדולין HR עמידות ואטומות מפני מים וקרינה. מערכות אלו אינן דורשות תחזוקה והן מאושרות וידידותיות לסביבה. המערכות

קרא עוד »

גג PVC

חלק חשוב בעבודה נכונה על מבנה חדש ו/או על מבנה העובר חיפוי / קירוי ושדרוג מחדש, הוא בהענקת

קרא עוד »

לייעוץ מקצועי

050-5950024

מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם