פנל מבודד | איסכורית | פחים מכופפים

א.מ פתרונות לגגות מחזיקה במלאי מגוון מידות של פנל מבודד ופח איסכורית לאספקה מיידית, כמו כן ניתנת אפשרות להזמין כל מידה נדרשת של פנל מבודד עם ליבת בידוד כרצונכם וכל זה בזמני אספקה מהירים ונוחים. כדי לספק מעטפת כוללת לכל עבודת בניה קלה אנו מייצרת את כל מוצרי פח הדרושים לקירוי וחיפוי מיבנים, במפעל הבית שלה:
תעלות מרזב, ירידות מים, פלשונגים, רוכבים, ארובות אוורור ומתאמים. לרשותנו מכונות חיתוך וכיפוף המבצעות עבודה באורכים של עד 4 מטרים ובעוביים עד 2.5 מ"מ. המפעל מעניק שירות מלא לכל צרכי הלקוחות והפרויקטים שלנו, לצד אספקת מוצרים סטנדרטיים לתעשיית הגגות בכלל ותעשיית גגות הרעפים בפרט. ניתן להזמין מוצרים אלו בהתאמה אישית ולפי מפרט ייחודי וספציפי לכל פרויקט. אנו מחזיקים במלאי את כל מגוון מוצרי הפח הסטנדרטיים לתעשיית הגגות ומכאן אנו יכולים לספק הזמנות באופן שוטף ומהיר.

מעוניין להרכיב גג פנל מבודד? רוצה להקים מחסן מפנל מבודד?

אנו נספק לך פנל מבודד בכל מידה עם כל ליבת בידוד דרושה, נרכיב לך חבילה המשלימה את צורכי הביצוע וכמובן ניתן לך הכוונה נכונה להצלחת העבודה.

איך זה עובד? פשוט מאוד – אתם פונים אלינו עם צורך להקמת מבנה מפנל מבודד / מסחן מפנל מבודד. אנו נתאים לכם לצורך זה פנל מבודד / איסכורית, לפי דרישת שימוש / בטיחות / אסתטיקה, כשמידות וליבה סטנדרטית של פנל נמצאים במלאי לאיסוף מיידי. לצורך השלמת העבודה נתאים לכם מוצרי פח כמו מרזבים / תעלות מים , רפפות, סוגרים למיניהם ועוד מגוון פחים אחרים.

הסוגים הנפוצים ביותר של פנלים מבודדים (איסכורית מבודדת):

ליבת פנל מבודד  - קלקר / פיליאוריטן מוקצף, צמר סלעים, טרמפן.

עובי של פנל מבודד סטנדרטי הוא 50 מ"מ, אך קיים גם עובי של 80מ"מ וגם של 100מ"מ. עובי של פנל מבודד לא מכתיב את איכותו, עובי נבחר מתוך דרישות.

הצבע הסטנדרטי של פנל מבודד הוא לבן, כשלפי הצורך יש אפשרות להזמנה של צבעים אחרים.

במידה ואין לכם צורך בגג מבודד, יתאימו לכם אופציות של גג איסכורית או גג פח גלי שגם להם אנו נתאים חבילה מושלמת לגמר העבודה.

ממתינים לכם בחנות המפעל שלנו, איפה שתוכלו להיכנס עם רעיון ולצאת עם פתרון.

מחיר פנל מבודד ממה נקבע?

פנל מבודד הוא לוח קירוי המורכב משתי פלטות מתכת וליבת בידוד ביניהם.

מחיר פנל מבודד, הוא נגזרת ישירה מליבת בידוד של הפנל.

ליבות בידוד משתנות לפי הצורך / דרישה / תקינה.

ליבות בידוד ההכי ידועות והמקובלות בשוק הן:

  • ליבת בידוד קלקר / פיליאוריטן מוקצף.
  • ליבת בידוד צמר סלעים.
  • ליבת בידוד טרמפן.

עובי של פנל גם הוא משפיע על מחיר פנל מבודד בצורה חזקה, כי בעצם עובי נקבע על פי עובי הליבת בידוד שבפנל.

העוביים הפופולריים בשוק, כמובן תלוי דרישה, הם 50מ"מ / 80מ"מ / 100מ"מ.

כמו כן קיימים פנלים עם תקן אש רשמי ממכון התקנים. אלו הן פנלים שעומדים בדרישות עמידה באש לזמן הנדרש על פי התקן. הדבר נותן פתרון לכל אלו שיש להם דרישה ו/או צורך כזה במבניהם ורוצים להתקין פנלים במבנה. פנלים מבודדים עמידי אש בדרך כלל הם הפנלים היותר עבים, כלומר קיימת בהן ליבת בידוד עבה יותר וגם עצם העובדה שקיים תקן לפנל הדבר ישפיע על מחיר פנל מבודד במידה ותבחרו בפנל עמיד אש.

דבר נוסף שישפיע על מחיר פנל מבודד, היא מערכת צבע שתבחר לפלטות מתכת שסוגרות את ליבת בידוד.

הצבע הסטנדרטי הוא כמובן לבן ומערכת צבע סטנדרטית היא פוליאסטר. זה הוא פנל מספיק עמיד ויפה בניקיון שלו לרוב צורכי הבניה מפנל מבודד.

אך באם מתחשק לכם או האדריכל ממליץ ללכת על משהו מיוחד, אפשר להתאים צבע לכל דרישה וגם לשקול את הצורך למערכת צבע יותר עמידה כמו PVDF. כמובן צריך לקחת בחשבון שכל זה ישתקף במחיר פנל מבודד, אבל גם התוצאה היא מיוחדת במינה.

בניה מפנלים היא בניה מהירה, ירוקה ומאוד אסטטית. פרקטית בהרבה מובנים ונותנת פתרון כמעט לכל גג אפשרי. באם בוחרים את סוגי הפנלים המתאימים ביותר לסוג העבודה שצריך לעשות במבנה ומבצעים את עבודת קירוי או חיפוי מבנה בפנלים בצורה מקצועית הגג / קיר /מבנה יחזיקו מעמד זמן רב וישרתו אותכם לתקופה ארוכה.

Call Now Button
× תכתבו לנו ווטסאפ